Francijas žurnāls publicē fotogrāfijas ar Charlie Hebdo uzbrucēju līķiem

0 komentāri

Francijas žurnāls Paris Match ceturtdien publicējis fotogrāfijas, kurās redzami nogalinātie brāļi Šerifs un Saīds Kuaši, kuri janvārī sarīkoja asiņaino uzbrukumu izdevuma Charlie Hebdo redakcijai Parīzē.

Trīs fotogrāfijās redzami Kuaši līķi guļam uz zemes pēc tam, kad viņus 9. janvārī nošāva policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Paris Match raksturoja šos attēlu kā vēsturiskus un aizstāvēja to publiskošanu, norādot, ka frančiem ir tiesības tos redzēt.

Žurnāla redaktors norādīja, ka divi attēli publicēti melnbalti, jo krāsainus tos grūti uzlūkot.

Viņš neatklāja, kurš šīs fotogrāfijas uzņēmis, bet norādīja, ka to darījis kāds, kas nav profesionāls žurnālists.

Brāļi Kuaši 7. janvārī Parīzē iebruka žurnāla Charlie Hebdo redakcijā, noslepkavojot 12 cilvēkus. Uzbrukuma gaitā šāvēji klieguši Allāhs ir dižens, un mēs esam atriebuši pravieti. Tas ir asiņainākais teroristu uzbrukums Francijā pēdējo 40 gadu laikā.

Savukārt 8. janvārī Monrūžā, uz dienvidiem no Parīzes, Amedijs Kulibali, kurš esot pazinis brāļus Kuaši, nošāva policisti, bet nākamajā dienā Parīzē iebruka košera veikalā, nogalinot četrus cilvēkus.

Kulibali un brāļi Kuaši 9. janvārī policijas operāciju gaitā tika likvidēti.

Kuaši, pirms tos likvidēja policija paziņoja, ka tā esot atriebība par izdevumā agrāk publicētajām musulmaņu pravieša Muhameda karikatūrām, kuras viņi uzskatīja par zaimojošām.

Viņi apgalvoja, ka pieder Al-Quaeda Jemenas atzaram, kurš vēlāk uzņēmās atbildību par uzbrukumu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas