Francijas ziemeļos uzbrucēji sagrābuši ķīlniekus; ir ievainotie

0 komentāri

Francijas ziemeļu pilsētā Rubē, kas atrodas netālu no Beļģijas, vairāki bruņoti vīrieši, bēgot no policijas, otrdienas vakarā kādā dzīvojamā ēkā saņēmuši ķīlniekus, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

Vietējais interneta medijs La Voix du Nord ziņo, ka uzbrucēji bruņojušies ar Kalašņikova automātiem un notikuma vietā bijuši dzirdami šāvieni. Tiek ziņots arī par ievainotajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norādījusi policija, uzbrukumā iesaistītajiem vīriešiem nav saistības ar 13. novembra teroraktiem Parīzē, un tā mērķis, visticamāk, ir bruņota laupīšana.

Ķīlnieku atbrīvošanas operācijā likumsargiem izdevies arestēt vienu no uzbrucējiem, bet divi no saņemtajiem ķīlniekiem ir izbēguši.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas