Francijas teroristu automašīnā atrasti Molotova kokteiļi un islāma ekstrēmistu karogi

0 komentāri

Francijas izmeklētāji automašīnā, kuru izmantoja teroristi, kas trešdien uzbruka satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijai, noslepkavojot 12 cilvēkus, atraduši duci Molotova kokteiļu un divus islāma ekstrēmistu karogus, aģentūrai AFP ceturtdien pavēstīja par izmeklēšanu labi informēts avots.

“Tas liecina par viņu islāmistu radikalizāciju un par to, ka viņi, iespējams, plānojuši citus uzbrukumus ar degbumbām,” sacīja avots.

Minētie priekšmeti atrasti pamestā melnā Citroen markas automašīnā, kuru slepkavas izmantoja, bēgot no nozieguma vietas.

Tikmēr parādījušās ziņas, ka abi galvenie aizdomās turamie Francijas ziemeļos esot aplaupījuši benzīna uzpildes staciju.

Tas noticis ap plkst.10.30 (ap plkst.11.30 pēc Latvijas laika) netālu no Vilērkotretas Ēnas reģionā, kur viņi ceļmalas benzīntankā nolaupījuši pārtiku un benzīnu. Noziedznieki laupīšanas laikā atklājuši arī uguni.

Kā stāsta uzpildes stacijas vadītājs, uzbrucēji atbilduši aizdomās turēto teroristu – brāļu Šerifa un Saida Kuaši – aprakstam un bijuši bruņoti ar Kalasņikova triecienšautenēm un granātmetējiem.

Pēc tam viņi aizbraukuši Parīzes virzienā Renault Clio automašīnā, kas, domājams, ir tas pats spēkrats, kuru slepkavas nolaupīja neilgi pēc slaktiņa Charlie Hebdo redakcijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas