Francijas studenti protestos izrāda nepatiku pret vēlēšanu rezultātiem

0 komentāri

Francijas ielās tūkstošiem studentu izgājuši protesta akcijā pret Eiropas Parlamenta vēlēšanās uzvarējušo galēji labējo Nacionālo Fronti.

Ceturtdien, 29. maijā, Francijā bija brīvdiena, un demonstranti ar plakātiem “Nē Nacionālajai frontei!” un “Francija, mosties!” pulcējās Lionā, Parīzē, Tulūzā, Ruānā, Amjēnā, Nantē, Marseļā un Bordo.

Studenti plakātos atvainojās Eiropai, ka vēlēšanās Nacionālajai frontei pausts vislielākais atbalsts. Šis politiskais spēks Eiropas Parlamentā varētu iegūt 24 deputātu vietas, jo vēlēšanās par viņiem nobalsoja 25% vēlētāju.

Partija vēlas atteikšanos no eiro, robežkontroles atjaunošanu uz Francijas robežām un Eiropas Savienībai nodoto pilnvaru atgriešanu vietējiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas