Lidmašīnas katastrofā bojā gājušā Total šefa vietā iecelta jauna vadība

0 komentāri

Francijas naftas uzņēmums Total trešdien izraudzījies jauno kompānijas vadītāju un direktoru valdes priekšsēdētāju pēc prezidenta Kristofa de Maržerī traģiskās bojāejas lidmašīnas avārijā Krievijā.

Par Francijas naftas grupas Total jauno ģenerāldirektoru trešdien iecelts Patriks Pujanē, kas līdz šim bija grupas naftas pārstrādes un ķimikāliju nozares vadītājs, bet kādreizējais ģenerāldirektors Tjerī Demarē tika ievēlēts par padomes priekšsēdētāju.

Krievijas eksperti par pirmdien notikušo traģēdiju sākuši izmeklēšanu un secinājuši, ka augsta ranga lidostas amatpersonas ir pieļāvušas krimināli sodāmu nolaidību.

De Maržerī gāja bojā pirmdienas vakarā Vnukovas lidostā Maskavā, lidmašīnai saduroties ar sniega arklu. Lidmašīnā bija viens pasažieris – 63 gadus vecais Francijas pilsonis Kristofs de Maržerī, kā arī trīs apkalpes locekļi – abi piloti un stjuarte, kas arī bija Francijas pilsoņi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas