Francijas ģimenes ārsti sāk Ziemassvētku streiku

0 komentāri

Neapmierināti ar gaidāmajām reformām veselības aprūpē, Francijas ģimenes ārsti otrdien sākuši streiku, kuru plāno turpināt visas Ziemassvētku brīvdienas.

Trīs arodbiedrības aicinājušas ģimenes ārstus streikot, lai protestētu pret vairākiem jaunā veselības aprūpes likumprojekta aspektiem, tostarp, atļauju farmaceitiem vakcinēt pacientus, ko pašreiz dara gandrīz vienīgi ģimenes ārsti.

Mediķi nav mierā arī ar izmaiņām ģimenes ārstu apmaksas sistēmā.

Arodbiedrības MG France vadītājs norādīja, ka streikot sākuši 40% līdz 80% ģimenes ārstu.

Arī ietekmīgā arodbiedrība CSMF, kas pārstāv ģimenes ārstus un speciālistus, aicināja savus biedrus streikot no trešdienas līdz 31.decembrim.

Rezultātā Francijas slimnīcām būs jāstrādā pastiprinātā režīmā, lai spētu tikt galā ar visiem pacientiem, kuri parasti ietu pie ģimenes ārsta, bet tagad dosies uz slimnīcām.

Tomēr izskatās, ka situācija nebūs tik smaga, kā sākotnēji tika domāts, jo traumpunktu mediķi pēc veiksmīgām sarunām ar valdību nolēma tomēr nestreikot.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas