Francijas ģimenes ārsti sāk Ziemassvētku streiku

0 komentāri
Francijas ģimenes ārsti sāk Ziemassvētku streiku
FOTO: SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Neapmierināti ar gaidāmajām reformām veselības aprūpē, Francijas ģimenes ārsti otrdien sākuši streiku, kuru plāno turpināt visas Ziemassvētku brīvdienas.

Trīs arodbiedrības aicinājušas ģimenes ārstus streikot, lai protestētu pret vairākiem jaunā veselības aprūpes likumprojekta aspektiem, tostarp, atļauju farmaceitiem vakcinēt pacientus, ko pašreiz dara gandrīz vienīgi ģimenes ārsti.

Mediķi nav mierā arī ar izmaiņām ģimenes ārstu apmaksas sistēmā.

Arodbiedrības MG France vadītājs norādīja, ka streikot sākuši 40% līdz 80% ģimenes ārstu.

Arī ietekmīgā arodbiedrība CSMF, kas pārstāv ģimenes ārstus un speciālistus, aicināja savus biedrus streikot no trešdienas līdz 31.decembrim.

Rezultātā Francijas slimnīcām būs jāstrādā pastiprinātā režīmā, lai spētu tikt galā ar visiem pacientiem, kuri parasti ietu pie ģimenes ārsta, bet tagad dosies uz slimnīcām.

Tomēr izskatās, ka situācija nebūs tik smaga, kā sākotnēji tika domāts, jo traumpunktu mediķi pēc veiksmīgām sarunām ar valdību nolēma tomēr nestreikot.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas