Francijas eksprezidents Sarkozī atgriezīsies politikā; sola ”glābt valsti”

0 komentāri

Bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī atgriezīsies politikā. Viņš norāda, ka ”neesot citu iespēju, kā vien rīkoties, jo esot jāglābj valsts”.

Oficiālajā paziņojumā par atgriešanos politikā, N. Sarkozī arī asi kritizējis pašreizējā prezidenta Fransuā Olanda politiku. Saskaņā ar N. Sarkozī pausto, viņa vadībā valsts grimstot – par pusmiljonu pieaudzis bezdarbnieku skaits, ekonomiskā izaugsme kritusies līdz “nullei”, pie varas draudot nākt nacionālisti, liekot Francijai nonākt starptautiskā izolācijā.

N. Sarkozī savukārt sola mainīt nodokļu politiku un cīnīties pret inflāciju.

Tiesa gan, līdzīgi solījumi izskanēja arī 2007. gadā, kad viņš stājās amatā, taču būtiskas reformas netika ieviestas.

N. Sarkozī prezidenta amatā nija no 2007. līdz 2012. gadam. Šajā laikā viņš nonāca vairākos skandālos – pret viņu tika izvirzītas apsūdzības korupcijā, kā arī par uzsāktas kriminālizmeklēšanas ietekmēšanā.

Nākamās prezidenta vēlēšanas Francijā paredzētas 2017. gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas