Francijas Alpos veidos memoriālu Germanwings katastrofas upuru piemiņai

0 komentāri

Germanwings lidmašīnas katastrofā bojāgājušo pasažieru piemiņai Francijas Alpos tiks izveidots memoriāls, tā paziņojušas Francijas amatpersonas.

Aptuveni 30 hektāru platībā plānots izveidot kalnu taku, kur būs izvietotas piemiņas plāksnes katram katastrofā bojāgājušam pasažierim.

Parka izveide izmaksās 30 miljonus eiro. To finansēs aviokompānija Germanwings.

Plānots, ka memoriāls tiks atvērts 24. martā, kad apritēs gads kopš lidmašīnas katastrofas.

Germanwings lidmašīna nogāzās ceļā no Barselonas uz Diseldorfu. Katastrofā gāja bojā 150 cilvēku. Tiek uzskatīts, ka lidmašīnas otrais pilots Andrēass Lubics avāriju izraisīja apzināti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas