Francija varētu nogremdēt Mistral kuģus, kas uzbūvēti pēc Krievijas pasūtījuma

1 komentārs

Francija varētu nogremdēt abus Mistral klases helikopteru bāzes kuģus, kas uzbūvēti pēc Krievijas pasūtījuma, vēsta Francijas laikraksts Figaro.

Šis ir viens no galvenajiem rīcības variantiem, kurus Francijas varas iestādes izskata gadījumam, ja tiks lauzts līgums par kuģu piegādi Krievijai.

Pret Franciju ir vērsts plašs starptautisks spiediens, lai tā kuģus Maskavai nepiegādā saistībā ar Krievijas dalību Ukrainas bruņotajā konfliktā.

Ja līgums tiktu izpildīts, tā būtu pirmā reize, kad Krievijai tiktu pārdotas tik augsta līmeņa aizsardzības tehnoloģijas.

Eksperti ir secinājuši, ka Francijas jūras spēki šos kuģus paši nevar izmantot, jo tie ir uzbūvēti pēc Krievijas standartiem. To pārbūvēšanai būtu jāiztērē simtiem miljonu eiro.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Makss
    0

    Raimonds Makss

    To varētu izmantot kā prāmi ja zems komforts tad par zemām cenām un cilvēkus pievest ar helikopteriem pie mazajiem ciematiem

    07.05.2015 11:41

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas