Francija un Polija aicina Krieviju pārtraukt atbalstīt kaujiniekus

0 komentāri

Francijas prezidents Fransuā Olands un Polijas premjerministre Eva Kopača piektdien aicināja nekavējoties pārtraukt uguni Ukrainas austrumos un Krievijai izbeigt atbalstīt kaujiniekus.

“Mēs steidzami aicinām Krieviju veicināt politisku risinājumu un pārtraukt visa veida palīdzību separātistiem Austrumukrainā,” teikts kopīgajā paziņojumā pēc sarunām Parīzē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Olands arī aicināja steidzami sarīkot sarunas starp Ukrainu, Krieviju un Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju (EDSO).

Krievija februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas