Francijā tūkstošiem cilvēku iziet ielās, lai iestātos pret reformu, kas atvieglotu darbinieku atbrīvošanu

0 komentāri

Pret valdību vērstie protesti Francijā pārauguši plašās nekārtībās. Tūkstošiem cilvēku, kuri vakar izgājuši Francijas galvaspilsētas Parīzes ielās, lai protestētu pret valdības iecerētajām darba likuma reformām, iesaistījušies sadursmēs ar policiju.

Pūļa savaldīšanai policija izmantojusi asaru gāzi un ūdensmetējus. Vairāki cilvēki arestēti. Tomēr tas nav šķērslis, lai vērienīgo protesta kampaņu turpinātu.

”Mēs neapstāsimies, kamēr netiksim uzklausīti. Jaunās reformas radīs šķelšanos sabiedrībā, un jau tā augstais bezdarba līmenis un nabadzīgo cilvēku skaits turpinās pieaugt. To nedrīkst pieļaut,” citēta studente Elsa, kura ir viena no protesta dalībniecēm.

Plašu kritiku Francijā izpelnījušies jaunie grozījumi darba likumā, kas paredz uzņēmumiem atvieglot darbinieku atlaišanu, kā arī padarīt elastīgākas darba stundas, lai tās atbilstu uzņēmumu vajadzībām. Valdība uzskata, ka reformas palīdzēs atbrīvot darba tirgu un samazināt bezdarbu, bet iedzīvotāji tam nepiekrīt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas