Francija teroristiem atbildēs ar vēl vairāk dziesmām, koncertiem un šoviem, sola Olands

1 komentārs

Francijas prezidents Fransuā Olands šodien svinīgā ceremonijā Parīzes teroraktu upuru piemiņai solīja, ka Francijas reakcija uz notikušo asinsizliešanu būs – vēl vairāk dziesmu, koncertu un šovu.

Ceremonijā Francijas prezidents uzrunāja 2000 īpašo viesu, kuru vidū bija arī vairāk nekā 300 teroraktos cietušie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Republikas gvarde spēlēja nacionālo himnu Marseljēzu, bet uz melna ekrāna tika pārraidītas visu 130 terorakta upuru fotogrāfijas. Francijas prezidents akcentēja, ka  upuri ir no vairāk nekā 50 vietām Francijā un 17 valstīm, turklāt lielākā daļa – jaunāki par 35 gadiem. Olands norādīja, ka šie cilvēki tika nogalināti, jo reprezentēja dzīvi, Franciju un brīvību.

Skaties foto:

1 komentārs

TOP komentāri

  • inese
    0

    inese

    Trukst vardu.Sito izlasot vienkarsi atkaras zoklis.Kas tas ir-vai ielugums teroristiem uz nakamajam slaktinvietam?Ta vieta,lai reiz noslaucitu vinus no zemes virsas ar visiem iespejamiem lidzekliem,mes labak uzdziedasim un paakstisimies.Malaci francuzi-ta turpiniet.

    28.11.2015 08:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas