Francija saglabā augstākās pakāpes terora draudu līmeni

0 komentāri
Francija saglabā augstākās pakāpes terora draudu līmeni
FOTO: SCANPIX

Tev noteikti jāizlasa

Francijas premjerministrs Manuels Valls pirmdien paziņojis, ka uzbrukuma draudi valstī saglabājas “īpaši augsti” un ārkārtas drošības pasākumi pēc teroraktiem Kopenhāgenā tiks turpināti, cik ilgi tas būs nepieciešams.

Kad janvārī islāmistu uzbrukumos tika nogalināti 17 cilvēki, Francija norīkoja ap 10 000 militārpersonu apsargāt sabiedriskās vietas un izsludināja tūkstošiem jaunu vakanču izlūkdienestos.

Valls norādīja, ka abi uzbrukumi Kopenhāgenā nedēļas nogalē, kas bija vērsti pret sinagogu un vārda brīvībai veltītu pasākumu, apstiprinājuši nepieciešamību pagarināt pasākumus pret “islamofašismu”.

“Mēs šos pasākumus pagarināsim tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, tik ilgi, kamēr draudi saglabāsies tik augsti,” intervijā radiostacijai RTL norādīja Valls.

Vienlaikus Francijas policija sākusi izmeklēšanu saistībā ar vairāku simtu kapu pieminekļu apgānīšanu ebreju kapsētā Elzasas reģionā Francijas ziemeļaustrumos.

Atbildot uz Izraēlas premjerministra Benjamina Netanjahu aicinājumu ebrejiem pamest Eiropu un emigrēt uz Izraēlu pēc Kopenhāgenas uzbrukumiem, Valls aicināja Francijas ebrejus palikt Francijā un apsolīja “iespējami stiprāko” tiesībsargāšanas iestāžu reakciju uz notikušo.

“Mans vēstījums Francijas ebrejiem ir šāds: Francija ir tikpat satriekta kā jūs, un Francija nevēlas, lai jūs to pamestu,” sacījis Valls.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas