Francija saglabā augstākās pakāpes terora draudu līmeni

0 komentāri

Francijas premjerministrs Manuels Valls pirmdien paziņojis, ka uzbrukuma draudi valstī saglabājas “īpaši augsti” un ārkārtas drošības pasākumi pēc teroraktiem Kopenhāgenā tiks turpināti, cik ilgi tas būs nepieciešams.

Kad janvārī islāmistu uzbrukumos tika nogalināti 17 cilvēki, Francija norīkoja ap 10 000 militārpersonu apsargāt sabiedriskās vietas un izsludināja tūkstošiem jaunu vakanču izlūkdienestos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valls norādīja, ka abi uzbrukumi Kopenhāgenā nedēļas nogalē, kas bija vērsti pret sinagogu un vārda brīvībai veltītu pasākumu, apstiprinājuši nepieciešamību pagarināt pasākumus pret “islamofašismu”.

“Mēs šos pasākumus pagarināsim tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, tik ilgi, kamēr draudi saglabāsies tik augsti,” intervijā radiostacijai RTL norādīja Valls.

Vienlaikus Francijas policija sākusi izmeklēšanu saistībā ar vairāku simtu kapu pieminekļu apgānīšanu ebreju kapsētā Elzasas reģionā Francijas ziemeļaustrumos.

Atbildot uz Izraēlas premjerministra Benjamina Netanjahu aicinājumu ebrejiem pamest Eiropu un emigrēt uz Izraēlu pēc Kopenhāgenas uzbrukumiem, Valls aicināja Francijas ebrejus palikt Francijā un apsolīja “iespējami stiprāko” tiesībsargāšanas iestāžu reakciju uz notikušo.

“Mans vēstījums Francijas ebrejiem ir šāds: Francija ir tikpat satriekta kā jūs, un Francija nevēlas, lai jūs to pamestu,” sacījis Valls.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas