Francijā noticis vēl viens vandalisma akts pret mošejām

0 komentāri

Naktī uz svētdienu vēl celtniecības stadijā esošajā mošejā Puatjē izcēlies ugunsgrēks, kas varētu būt tīši izraisīts, pirmdien paziņojušas amatpersonas. Liesmas tika apdzēstas vēl pirms ugunsdzēsēju ierašanās.

Pēc pagājušo trešdien notikušā uzbrukuma satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijai no vandalisma cietušas vairākas mošejas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vairāki musulmaņu dievnami apķēpāti ar rasistiskiem uzrakstiem, apšaudīti vai citādi apgānīti.

Ceturtdienas naktī, nodarot lielus postījumus, tika aizdedzināta mošeja Ēkslebēnā. Ugunsgrēks izcēlās arī mošejā Albī.

Bet Korsikā piektdienas naktī pie musulmaņu lūgšanu zāles tika izmestas beigtas mežacūkas un ēka, kurā darbojas salas lielākā musulmaņu organizācija, tika apķēpāta ara rasistiskiem uzrakstiem.

Aizskaroši uzraksti ar atsauci uz Charlie Hebdo slaktiņu ar zaļu krāsu tika uzķēpāti arī uz mošejas Baijonnā.

Ceturtdien frāze “nāvi arābiem” tika uzrakstīta arī uz Puatjē mošejas vārtiem. Pēc svētdien notikušās dedzināšanas policija nolēmusi mošeju apsargāt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas