Francijā karstuma vilnis laupījis 700 cilvēku dzīvības

0 komentāri

Karstuma vilnis, kas šomēnes skāra Franciju, izraisījis 700 cilvēku nāvi, otrdien paziņojusi Veselības ministrija, kas to izsecinājusi, pamatojoties uz faktu, ka laikā no 29. jūnija līdz 5. jūlijam, kad Franciju skāra karstuma vilnis, valstī tika reģistrēti par 7% vairāk miršanas gadījumu nekā tajā pašā laika posmā pērn.

Karstajās dienās slimnīcā tika ievietoti 3600 cilvēku un gandrīz 1500 cilvēku vērsās pie sava vietējā ārsta ar sūdzībām par karstuma izraisītām problēmām, paziņoja ministrija.

Parīzē gaisa temperatūra karstuma viļņa laikā sasniedza gandrīz 40 grādus pēc Celsija, un daudzviet valstī tika pārspēti karstuma rekordi.

Tomēr salīdzinājumā ar 2003. gadu šis karstuma vilnis vēl prasījis maz upuru. 2003. gadā lielais karstums izraisīja aptuveni 15 000 cilvēku nāvi.

Pēc šīs traģēdijas valdība izstrādāja brīdinājuma programmu ar trim trauksmes līmeņiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas