Francijā imigrantu nemieru dēļ uz brīdi pārtrauc vilcienu satiksmi

0 komentāri

Simtiem Eurostar vilcienu pasažieru, braucot no Francijas uz Lielbritāniju, stundām bijuši spiesti nīkt vilcienos pēc tam, kad imigrantu nemieru dēļ tika pārtraukta dzelzceļa satiksme.

Vilcieni nevarēja iebraukt Lamanša tunelī, jo sliedes Francijas pilsētā Kalē bloķēja migranti. Imigranti bija uzkāpuši uz sliedēm un, kad vilciens apstājās, – mēģināja uz tā uzrāpties, lai no Francijas nokļūtu Lielbritānijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Drošības apsvērumu dēļ – kamēr vilcieni stāvēja, bija atslēgta elektrība un karstums vagonā bijis ”neciešams”. Simtiem pasažieru četras stundas gaidīja, līdz satiksme tiks atjaunota.

Eurostar bija spiests apturēt satiksmi un, kad imigranti atkāpās, novirzīt viņus atpakaļ uz stacijām, no kurām viņi ieradās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas