Fotoreportāža no Atēnām: grieķu reibinošās dzīres mēra laikā

0 komentāri

Svētdienas vakarā Atēnu ielās pēc vēsturiskā referenduma izgāja tūkstošiem cilvēku. Notikuma vietā bija arī TV3 žurnālists Jānis Zvērs. Par viņa piedzīvoto – turpmākajās rindkopās un foto.

Ar operatoru Ivo Veisu bijām liecinieki vēsturiskam mirklim. Ap desmitiem vakarā, kad kļuva pavisam skaidrs, ka “pret” balsotāji ir guvuši uzvaru, galvenais pilsētas laukums piepildījās tūkstošiem cilvēku lielā, skaļā pūlī. Arī mēs tajā iejukām, lai dokumentētu šo mirkli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Visapkārt sarkanie karogi, dziesmas, milzīgs enerģijas un eiforijas lādiņš. Satiekam cilvēkus no Itālijas, Krievijas, Vācijas. Lielākoties jaunieši. Apreibuši no šķietamās uzvaras, ilūzijām un skārdeņu alus.

Vismaz tā sabiedrības daļa, vairākums, kas balsoja pret. Iespējams, pat nemaz neapzinoties, ko tas nozīmē. Ar katru minūti pūlis kļūst lielāks un skaļāks.

Skaties, kā grieķi izklaidējās pēc balsojuma “pret”:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas