Fotoreportāža: Grieķu specdienesti ir kaujas gatavībā; balsošanas iecirkņi – noplukuši

0 komentāri

Grieķijas specdienesti ir gatavi iespējamajām provokācijām saistībā ar šodien valstī notiekošo referendumu, savukārt Atēnu balsošanas iecirkļu atstāj visai noplukuši iespaidu – no notikuma vietas ziņo TV3 žurnālists Jānis Zvērs.

Grieķi uz referendumu nesteidzas,  dienas pirmajā pusē ielas pustukšas. Daudzi atpūšas pēc sestdienas vakara,  vecākā paaudze iet uz baznīcu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr grieķu likumsargi gatavojas nopietni: teju katrā kvartālā ir lielie autobusi ar specvienību vīriem. Viņi kategoriski iebilst pret filmēšanu vai fotogrāfēšanu. Ekipējumā steki un vairogi.  Policisti no karstās saules slēpjas ēnā un rūpīgi vēro apkārtni. Vismaz pagaidām viss ir mierīgi…

Skaties foto:

Atēnu nomales ir diezgan nolaistas.  Pa ceļam no viesnīcas līdz vietējam iecirknim piegružotas ielas, visur mētājas skrejlapas, nāsīs brīžiem iecērtas asa urīna smaka.

Skola,  kurā ierīkots iecirknis, diezgan nolaista. Iekšā karsti, nav ne kondicionieru ne ventilatoru, iecirkņa darbiniekus apskaust nevar. Apkārt šauras ieliņas ar košiem, kliedzošiem grafiti, mazām,  hipsterīgām kafejnīcām. Tāda ir patiesā Atēnu seja ārpus centra.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas