Fotoreportāža: Grieķu specdienesti ir kaujas gatavībā; balsošanas iecirkņi – noplukuši

0 komentāri
Fotoreportāža: Grieķu specdienesti ir kaujas gatavībā; balsošanas iecirkņi – noplukuši
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas

Tev noteikti jāizlasa

Grieķijas specdienesti ir gatavi iespējamajām provokācijām saistībā ar šodien valstī notiekošo referendumu, savukārt Atēnu balsošanas iecirkļu atstāj visai noplukuši iespaidu – no notikuma vietas ziņo TV3 žurnālists Jānis Zvērs.

Grieķi uz referendumu nesteidzas,  dienas pirmajā pusē ielas pustukšas. Daudzi atpūšas pēc sestdienas vakara,  vecākā paaudze iet uz baznīcu.

Tomēr grieķu likumsargi gatavojas nopietni: teju katrā kvartālā ir lielie autobusi ar specvienību vīriem. Viņi kategoriski iebilst pret filmēšanu vai fotogrāfēšanu. Ekipējumā steki un vairogi.  Policisti no karstās saules slēpjas ēnā un rūpīgi vēro apkārtni. Vismaz pagaidām viss ir mierīgi…

Skaties foto:

Atēnu nomales ir diezgan nolaistas.  Pa ceļam no viesnīcas līdz vietējam iecirknim piegružotas ielas, visur mētājas skrejlapas, nāsīs brīžiem iecērtas asa urīna smaka.

Skola,  kurā ierīkots iecirknis, diezgan nolaista. Iekšā karsti, nav ne kondicionieru ne ventilatoru, iecirkņa darbiniekus apskaust nevar. Apkārt šauras ieliņas ar košiem, kliedzošiem grafiti, mazām,  hipsterīgām kafejnīcām. Tāda ir patiesā Atēnu seja ārpus centra.

Skaties foto:

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas