Fotoreportāža: grieķu “pret” aktīvisti agresīvi iznīcina oponentu plakātus

0 komentāri

Referenduma priekšvakarā Atēnu ielās vērojams interesants skats: daudzviet saplēsti mētājas plakāti ar uzrakstu “Nai”, kas grieķiski nozīmē “Jā”.

Pretinieku sauklis “Oxi”, ko izrunā kā “ohi”, nozīmē “Nē”. Tātad cilvēki, kas iebilst pret piekāpšanos aizdevējiem noskaņoti kareivīgi, un nekautrējas bojāt oponentu uzstādītos, laminētos plakātus, kas ar metāla skavām pielikti pie laternu stabiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dažviet plakāti izrauti pat ar visiem stabiem, un mētājas nosviesti krūmos. Netālu No Akropoles manāmi plakāti,  kuros uzsvērtas alkas pēc brīvības, solidaritātes un cieņas.

Skaties foto:

Jau vēstīts, ka svētdien Grieķijā notiks referendums, kas lielā mērā izšķirs šīs valsts nākotni. Šīs valsts iedzīvotājiem būs jāizvēlas – balsot “par” kreditoru piedāvāto glābšanas programmu un īstenot vēl bargākus taupības pasākumus, vai arī balsot “pret”, cerībā uz to, ka grieķu valdībai izdosies panākt labākus nosacījumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas