Fotoreportāža: Grieķu komunisti rosina streikot un iziet ielās

2 komentāri

Grieķijas komunisti aicina grieķus šodien notiekošajā referendumā balsot “pret” un rosina cilvēkus iziet ielās, no Atēnām ziņo TV3 žurnālists Jānis Zvērs.

Pie vēlēšanu iecirkņa Atēnu nomalē sastapu bariņu vietējo komunistu.  Viņi labi runā angliski, ir draudzīgi noskaņoti,  labprāt pastāsta par savām idejām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējais komunists Vasilis (foto redzamais puisis ar brillēm un bārdu)  aicina grieķus vēlēšanu biļetenā ierakstīt dubultu nē, tādējādi sabotējot referendumu. Nākamnedēļ komunisti cer grieķus uzkurināt plašiem protestiem un streikiem.

Skaties foto:

Jau ziņots, ka šodien Grieķijā notiek izšķirošs referendums, kurā iedzīvotājiem jāizvēlas – sadarboties ar starptautiskajiem aizdevējiem un ieviest vēl bargākus taupības pasākumus, vai arī balsot pret un cerēt uz labākiem nosacījumiem. Skaties.lv sadarbībā ar TV3 nodrošina dzīvo reportāžu no Atēnām.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ES
  0

  ES

  Domāju, ka ikvienam jāatceras, ka parāds nav brālis.Nedrīkst gaidīt un vēl jo vairāk prasīt jaunus aizdevumus ne no bankām, ne savienības, lai tiek paši galā-ministru kungi ir gudri diezgan.Viens jau tik ilgi tautu musināja un nu atkāpās,žurkas bēg no grimstoša kuģa.

  06.07.2015 14:51

 • zvaigžņu vilks
  0

  zvaigžņu vilks

  to grieķu komuņjagu vajadzētu aizsūtīt uz Ziemeļkoreju , viņam ātri pārietu visas muļķības....

  05.07.2015 15:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas