Fotoreportāža: grieķi glābiņu no krīzes rod azartspēlēs un tirgojoties ielās

1 komentārs
Fotoreportāža: grieķi glābiņu no krīzes rod azartspēlēs un tirgojoties ielās
Foto: Jānis Zvērs, TV3 Ziņas Atēnās

Atēnu nomalēs var manīt daudz loteriju kiosku – tie ir uz katra stūra. Cerība mirst pēdējā, un, ja naudas nav daudz, kāpēc gan “nenolikt” pāris eiro, – ja nu izdodas laimēt miljonu? Tāpēc šis bizness te zeļ un plaukst.

Populāri Atēnās ir arī zirgu skriešanās sacensību totalizatori: vecos televizoros tiek pārraidītas tiešraides no hipodromiem, vīri aktīvi atzīmē likmes. Ārpusē, kur svaigāks gaiss, un sacensības var vērot caur skatloga stiklu, pat veidojas neliela burzma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki uz ielām tirgo pašu ražotas preces: medus burciņas, arī gleznas, piedāvā tīrīt apavus. Ir arī pāris ubagi, taču tādi manāmi katrā lielpilsētā, tādēļ nevarētu teikt, ka te, Atēnās, to būtu vairāk. Cilvēki pulcējas pie avīžu kioskiem lasa laikrakstu pirmās lapaspuses. Gaisā virmo neziņa, grieķi ir apmulsuši gan no tveices, gan biedējošām domām par nākotni.

Foto: azartspēles, ielu tirdzniecība un cerība pēc labākas dzīves Grieķijā:

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka TV3 ziņu korespondents Jānis Zvērs patlaban atrodas Atēnās. Svētdien, 5. jūlijā, Grieķijā notiks referendums par to, vai valstij būtu jāatmaksā parāds starptautiskajiem aizdevējiem.

Fotoreportāžā no Atēnām portālā Skaties.lv jau ziņojām, ka līdz ar krīzi mainījušies arī grieķu iepirkšanās paradumi. Patlaban arvien populārākas kļūst lietoto apģērbu bodes, tautā dēvētas par “humpalām”. Apģērbu cenas te ir, sākot no 0,99 eiro, savukārt zīmolu veikali stāv tukši.

1 komentārs

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    0

    zvaigžņu vilks

    sliņķu un dienaszagļu nācija - samelot par savu ekonomiku , lai iestātos ES , notrallināt 240 mljrd Eur un grib vēļ lai iedod un nekad neatdodot iepriekšējos :/

    04.07.2015 22:49

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas