FOTO: Zviedrijā ierodas pirmie patvēruma meklētāji no Eritrejas

0 komentāri

Zviedrijā ieradusies pirmā patvēruma meklētāju grupa, kas šai valstij jāuzņem saskaņā ar Eiropas Savienības patvēruma meklētāju pārvietošanas programmu.

Ar lidmašīnu no Itālijas Zviedrijā nogādāti 19 eritrejieši. Skandināvijas valstī netālu no arktiskā loka esošajā lidostā patvēruma meklētājus sagaidīja neliels sals.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc reģistrācijas viņi gan nogādāti vairākus simtus kilometrus uz dienvidiem esošajā Oster-sundā, kas būs viņu jaunā mājvieta. Zviedrija apņēmusies uzņemt 821 bēgli no Itālijas un 548 no Grieķijas. Kopumā Eiropas Savienības plāns paredz divu gadu laikā no Itālijas un Grieķijas uz citām dalībvalstīm pārvietot vairāk nekā 120 000 imigrantu. Latvijai saskaņā ar šo plānu būs jāuzņem 531 patvēruma meklētājs.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas