FOTO: Vācijā pret bēgļiem vērsti protesti izvēršas vardarbībā; vairāki simti aizturēto

2 komentāri

Vācijā turpinās protestu vilnis pret imigrantiem. Pēdējā demonstrācija izvērtusies vardarbībā un arestēti vairāk nekā 200 protestētāji.

Leipcigā tūkstošiem pret islāmu vērtās organizācijas PEGIDA atbalstītāju bija pulcējušies mierīgā demonstrācijā, taču tad apmēram 250 galēji labējie huligāni ar akmeņiem sākuši dauzīt veikalu izkārtnes, dedzināt automašīnas un atkritumu tvertnes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Demonstrācijas dalībnieki protestēja pret Vācijas kancleres Angelas Merkeles veicināto imigrantu pieplūdumu, vainojot viņu imigrantu seksuālajos uzbrukumos sievietēm Vecgada vakarā.

Vācijas amatpersonas ir atklājušas, ka pēc notikušajiem uzbrukumiem Vecgada vakarā tās ir sākušas sūtīt atpakaļ uz Austriju ap 200 migrantiem dienā.

Daudziem no atpakaļ sūtāmajiem nav derīgu personas dokumentu, savukārt citi plāno pieprasīt patvērumu, nevis Vācijā, bet Skandināvijas valstīs.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Dd
  0

  Dd

  Kars ir sacies...un ja mes visi saksim celt haosu...kas tad buss??
  Škiet taa palenam notiek...viss iiet uz to lai visur butu nemiers

  13.01.2016 19:52

 • ES
  0

  ES

  Interesanti, kādēl uz Austriju, ja sola, ka uz izcelsmes zemēm.Aiztur 200 protestetājus tūlit, bet prot atrast pārdesmit noziedzniekus 10 dienu laikā.Kaut nu mūsu likumsargi vajadzības gadījumā nemācitos no vāciešiem...

  13.01.2016 12:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas