FOTO: Ungārijā ierodas arvien vairāk bēgļu; rosina stiprināt ES ārējo robežu

1 komentārs

Nespējot tikt galā ar bēgļu pieplūdumu, Ungārija paziņojusi, ka nepieciešama daudz stingrāka ārējo robežo kontrole un atbildība par bēgļiem jāuzņemas ne tikai Eiropai, bet arī citām pasaules valstīm

Ungārijas ārlietu ministrs Pēters Sījārto norādījis, ka jāveido apvienoti Eiropas valstu spēki, kas varētu nosargāt Eiropas Savienības (ES) ārējo robežu. Savukārt Grieķijai būtu jāizmanto visi iespējamie resursi – gan sauszemes, gan gaisa spēki un Eiropas Savienības atbalsts, lai nosargātu savu robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunākā informācija liecina, ka šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā pusmiljons bēgļu.

Lielākā daļa no tiem, šķērsojot Vidusjūru, ieradušies Grieķijā un Itālijā. Savukārt teju 3000 patvēruma meklētāju ceļā uz Eiropu miruši vai pazuduši bez vēsts.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ļena
    0

    Ļena

    To vajadzēja jau sen izdarīt nevis tikai tagad sākt domāt...

    30.09.2015 13:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas