FOTO: Ukrainā notiek militārās mācības

1 komentārs

Ukrainas armijā dienējošie karavīri piedalās mācībās Luhanskas reģionā netālu no Krievijas robežas. Piedāvājam jums fotoieskatu, kā notiek šīs mācības.

Tikmēr Ukrainas mediji ziņo, ka par spīti trauslajam pamieram, kas tika noslēgts Minskā, arī pagājušajā naktī nemiernieki apšaudījuši Ukrainas armijas pozīcijas Doņekcas lidostas apkaimē un Luhanskas apgabalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešdien uz Donbasu ceļu sākusi Krievijas kārtējā it kā humanitārās palīdzības kolonna ar 160 mašīnām. Pēc gandrīz nedēļu ilga relatīva miera Ukrainas austrumos šīs nedēļas otrdienā atsākušās intensīvākas apšaudes. Prokrieviskajiem kaujiniekiem apšaudot valdības spēku pozīcijas, dzīvību zaudēja trīs Ukrainas karavīri un vēl deviņi ievainoti.

Krievijai pārkāpjot pamieru, ASV pagarinās sankcijas uz gadu

Reaģējot uz Minskā noslēgtā pamiera neievērošanu, Amerikas Savienoto Valstu prezidents Baraks Obama paziņojis, ka pret Krieviju vērsto sankciju termiņš tiek pagarināts vēl uz gadu.

B. Obama norāda, ka šā brīža spēkā esošo sankciju termiņš būtu beidzies 6. martā, taču notikumi Ukrainas austrumos neliecina par situācijas stabilizēšanos. Tādēļ nolemts termiņu pagarināt vēl uz vienu gadu.ASV noteiktās sankcijas galvenokārt attiecas uz enerģētikas, finanšu un aizsardzības nozari.

B. Obama arī paziņojis, – ja situācija Ukrainas austrumos pasliktināsies, netiek izslēgta iespēja par Ukrainas karavīru apgādāšanu ar ASV ieročiem un esošo sankciju pastiprināšanu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Tas ir labi, tas ir labi.

    04.03.2015 09:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas