FOTO: ugunsgrēks Arābu Emirātos! No debesskrāpjiem evakuē tūkstošiem cilvēku

0 komentāri

Plašs ugunsgrēks Apvienoto Arābu Emirātu pilsētā Adžmanā. Aizdegoties diviem debesskrāpjiem, evakuēti tūkstošiem cilvēku.

Aculiecinieku video redzams, ka no degošā debesskrāpja krīt milzīgas degošas plēksnes un pelni un liesmas pārņēmušas lielu daļu ēkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gan no degošajām, gan tuvējām ēkām evakuēti vismaz pieci tūkstoši cilvēku. Notikuma vietā strādā simtiem ugunsdzēsēju un policistu.

Pagaidām nav ziņu par ugunsgrēka cēloņiem. Zināms vien tas, ka ugunsgrēks izcēlies vienā no 63 stāvu ēkām un ātri pārmeties uz blakus ēku.

Pagaidām nav informācijas par cietušajiem vai bojāgājušiem māju iedzīvotājiem.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas