FOTO: Tūkstošiem cilvēku iziet ielās Berlīnē, lai protestētu pret Vācijas un ASV tirdzniecības līgumu

0 komentāri

Desmitiem tūkstoši cilvēku šorīt izgāja Vācijas galvaspilsētas Berlīnes ielās, lai protestētu pret Eiropas un ASV Transatlantisko Tirdzniecības un investīciju partnerības līgumu.

Šādi tiek paustas bažas, ka iecerētā vienošanās vājinās patērētāju aizsardzību, samazinās pārtikas drošuma standartus un kaitēs vietējam regulējumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Savienība un ASV kopš 2013.gada turpina sarunas par Transatlantijas Tirdzniecības un investīciju partnerību un Vācijas valdība jau ir paudusi atbalstu līguma virzībai, uzskatot, ka tas veicinās ekonomikas izaugsmi.

Skaties foto:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas