FOTO: tūkstošiem britu Londonā pieprasa palikšanu Eiropas Savienībā

4 komentāri

Tūkstošiem londoniešu otrdien bija pulcējušies pie parlamenta ēkas, pieprasot Lielbritānijas palikšanu Eiropas Savienībā.

Viņi, tāpat kā daudzi citi briti, nav apmierināti ar Lielbritānijas referenduma iznākumu, kurš radījis šķelšanos ne tikai britu politiķu vidū, bet arī starp sabiedrības locekļiem. Ir uzsākta pat parakstu vākšana par nepieciešamību rīkot jaunu referendumu par Apvienotās Karalistes dalību vienotas Eiropas projektā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Teju nedēļas laikā savākti vairāk nekā 4 miljoni parakstu. Šādā veidā viņi cer, ka izdosies atdzīvināt ideju par palikšanu Eiropas Savienībā. Tomēr gan Vācijas kanclere Angela Merkele, gan Eiropas Komisijas vadītājs Žans Klods Junkers uzskata, ka britu pieņemtais lēmums ir neatgriezenisks, jo kaitējums ir jau nodarīts, izslēdzot arī jebkādu jaunu sarunu iespējamību par Lielbritānijas palikšanu Eiropas Savienībā.

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • Buum
  0

  Buum

  Ja Anglija tagad izies un beigu beigās sapratīs, ka viņiem bija labāk ES, viņi vēlēsies tikt atpakaļ. Un tajā brīdi Merķele un Junkers varēs uzstādīt jaunus līgums, kas, manuprāt, būs vēl stingrāki un ES izdevīgāki.

  30.06.2016 07:45

 • runcis
  0

  runcis

  Interesanti, kāpēc Junkers un Merkele tik ļoti grib , lai Lielbritānija izstātos? Kāds viņiem labums?

  29.06.2016 18:40

 • mare
  0

  mare

  sēdi omīte savā mucā un pa spundi barojies

  29.06.2016 12:58

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas