FOTO: tūkstošiem Briseles iedzīvotāju protestē pret pieaugošo terorismu

1 komentārs
FOTO: tūkstošiem Briseles iedzīvotāju protestē pret pieaugošo terorismu
FOTO: LETA

Lai protestētu pret pieaugošo terorismu, Beļģijas galvaspilsētas Briseles ielās vakar izgājuši vairāk nekā septiņi tūkstoši cilvēku.

Turot rokās plakātus ar uzrakstiem “Visi kopā pret teroru un naudu””, “Brīvību un mieru Eiropas iedzīvotājiem””, protesta dalībnieki pievērsa valdības uzmanību apdraudējumam, ko rada teroristiskie grupējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protestā piedalījās arī neseno Briseles teroraktu upuru tuvinieki. Beļģijas valdība un drošības dienesti izpelnījušies asu kritiku pēc teroraktiem, kurus, iedzīvotāju prāt, bija iespējams novērst.

Teroristi 22. martā uzspridzinājās Briseles lidostā un metro, nogalinot 33 cilvēkus un vēl 340 ievainojot.

Izmeklētāji noskaidrojuši, ka šos uzbrukumus sarīkojušie bijuši saistīti ar teroristiem, kuri Parīzē un tās piepilsētās pērnā gada nogalē nogalināja 130 cilvēkus.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1

    haralds elceris

    negrib neviens †eroris†us, tikai mūsu welcomis†i!

    18.04.2016 14:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas