Tūkstošiem brazīliešu iziet ielās, lai protestētu pret valsts prezidentu

0 komentāri

Desmitiem tūkstoši cilvēku Brazīlijā piedalījušies protesta akcijās pret valsts prezidenti Dilmu Rusefu.

Protestētāji pieprasa viņas atkāpšanos saistībā ar aizdomām par viņas saistību ar plašu korupcijas skandālu. Tas pēdējā laikā skāris naftas ieguves gigantu Petrobras.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir aizdomas, ka korupcijā varētu būt iesaistīti aptuveni 50 augstu stāvoši politiķi, kuri ar dažādām krāpnieciskām shēmām piesavinājušies miljardiem dolāru. Skandāls nācis gaismā Brazīlijas ekonomiskās lejupslīdes laikā, tādēļ protestētāji Rusefu vaino lielākajā ekonomikas pagrimumā pēdējos 25 gados.

Skaties foto:

“Mums šobrīd Brazīlijas politikā ir ļoti grūti laiki. Valdībai nevar uzticēties, tā vienkārši iznīcina mūsu valsti. Ir ļoti augsts korupcijas līmenis, un es uzskatu, ka prezidente ir tur iesaistīta,” teic uzņēmējs Aleksandrs Kritī. Policija uzskata, ka protestos dažādās Brazīlijas pilsētās kopumā piedalījušies 137 000 cilvēku.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas