FOTO: spēcīgas sniega lavīnas Norvēģijā noposta vairākās mājas

0 komentāri

Spēcīgas sniega lavīnas Norvēģijā nopostījušas vairākas mājas. Dzīvību zaudējis viens cilvēks un vēl vismaz 9 ir ievainoti.

Spēcīgie sniega nogruvumi nedēļas nogalē notikuši vairākās pilsētās Norvēģijas ziemeļos. Tos izraisījušas krasas temperatūras pārmaiņas un vētras. Evakuēti vairāk nekā 200 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vismaz 10 mājām nodarīti nopietni postījumi. Līdz izglābšanai cilvēki bijuši iesprostoti dažās no ēkām, kuras klājusi milzīga sniega kārta.

Foto

Īsi pēc nogruvumiem, liekot lietā lāpstas, glābšanas darbos iesaistījušies arī vietējie iedzīvotāji – tieši tā arī izdevies izglābt vairākus zem lavīnas pakļuvušus cilvēkus. Šobrīd turpinās aktīvi meklēšanas darbi, aizdomās, ka zem sniega varētu atrasties vēl vairāki cilvēki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas