FOTO! Šķērsojot Vidusjūru, Eiropā dažās nedēļās ieradušies 76 tūkstoši bēgļu

0 komentāri

Šķērsojot Vidusjūru, šā gada pirmajās sešās nedēļās Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 76 tūkstoši bēgļu, liecina jaunākie Starptautiskās Migrācijas organizācijas dati.

Grieķijas krasta apsardze atklāj, ka pēdējo divu nedēļu laikā cilvēku skaits, kas ik dienu ierodas valstī, palielinājies teju trīs reizes. Vakar vien izglābti divarpus tūkstoši patvēruma meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Grieķija sargā savas robežas. Mēs strādājam 24 stundas diennaktī, bez apstājas. Cilvēki ierodas nepārtraukti. Mūsu uzdevums ir tos glābt un nogādāt krastā. Tas, kas šeit notiek ir šausmīgi, situācija steidzami ir jārisina,” stāsta Grieķijas krasta apsardzes kuģa kapteinis.

Grieķijas amatpersonas asu kritiku velta Eiropas Savienības bloka valstīm, norādot, ka Eiropai nav plāna, kā palīdzēt visiem šiem cilvēkiem, un visa nasta šobrīd ir nogrūsta uz Grieķijas pleciem. Tikmēr, lai cīnītos ar nekontrolēto bēgļu plūsmu, NATO uzsākusi vērienīgu operāciju Vidusjūrā. Alianses jūras spēku misijas nolūks ir padarīt kontrabandistu biznesu neiespējamu. NATO cieši sadarbosies ar Grieķijas un Turcijas varasiestādēm un robežaģentūru Frontex.

Foto – bēgļi ierodas Grieķijā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas