FOTO: skarbie laikapstākļi nav šķērslis, lai bēgļi ierastos Eiropā

3 komentāri

Neatkarīgi no skarbajiem laikapstākļiem tūkstošiem bēgļu turpina nedrošās laivās ierasties Grieķijā. ANO bēgļu aģentūra ziņo, ka ik dienu Grieķijā ierodas vairāk nekā 3000 patvēruma meklētāju.

Dramatiskākā situācija izveidojusies Lesbas salā, kur atsevišķas bēgļu nometnes ir pārpildītas un trūkst resursu jaunu bēgļu izmitināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patvēruma meklētājiem palīdzību sniedz desmitiem brīvprātīgo, taču arī viņu ir par maz, lai nodrošinātu patvēruma meklētājus ar apģērbu un pirmās nepieciešamības precēm.

Tikmēr Zviedrijas un Dānijas lēmums būtiski palielināt savu valstu robežkontroli raisījis neapmierinātību gan tūristos, gan vietējos iedzīvotājos.

Kontrole galvenokārt skar autobusu un vilcienu pasažierus. Tiem, kas dzīvo Zviedrijas dienvidos un ik rītu dodas uz darbu Dānijā, ceļš jauno pārbaužu dēļ kļuvis par stundu ilgāks.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Haralds Elceris
  +2

  Haralds Elceris

  un jūs vēl priecājāties, ka viņi mūsu klimaktēriskajos apstākļos apsprāgs!

  05.01.2016 08:25

 • andris
  +1

  andris

  Lai rij sev līdzīgos!!!!

  06.01.2016 02:16

 • :)
  +1

  :)

  es tiešām cerēju, ka šie apsals :(

  05.01.2016 15:00

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas