FOTO: Šis bēglis Eiropā ieradās bez nekā… Tagad viņš ir kļuvis par bagātnieku!

2 komentāri

Ziemassvētku brīnums sagaidīts Spānijā. Kāds Senegālas imigrants, kurš pirms vairākiem gadiem šķērsoja Vidusjūru, mēģinot sasniegt Eiropu, ieguvis lielāko naudas laimestu Spānijas Ziemassvētku loterijā El Gordo – 400 000 eiro.

35 gadus vecais senegālietis vārdā Ngame kopā ar kaimiņiem un kuplās ģimenes locekļiem līksmo par negaidīto veiksmi loterijā. 400 tūkstoši eiro ir milzu nauda cilvēkam, kurš dienu iepriekš pēdējos 120 eiro aizsūtījis kādam radiniekam Senegālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī ir jau otrā reize, kad Ngamem paveicies – 2007.gadā viņam izdevās pārpildītā migrantu laivā no Marokas nokļūt Spānijā un atrast darbu. “Četrus gadus es strādāju siltumnīcās, bet kad atbrauca mana sieva, naudas sāka pietrūkt. Tāpēc es piepelnījos pārdodot dažādas lietas pludmalē,” saka viņš.

Foto

Ngame atzīst, ka nesteigsies iztērēt negaidīti  iegūto naudu: “Es lēnām, bez steigas izdomāšu ko ar to darīt. Man nauda ir tikai nauda – mums jāturas cieši uz zemes, nepazaudējot draugus.”

Tikmēr senegālieša tēvocis joprojām nespēj aptvert notikušo: “No rīta viņam nebija ko ēst brokastīs, pēcpusdienā viņš laimē loterijā. Lūk kā – tiec nu gudrs.”

Ik gadu miljoniem Spānijas iedzīvotāju kopā ar draugiem, ģimenes locekļiem vai darba kolēģiem kopīgi iegādājas El Gordo loterijas biļetes, cerībā tikt pie lielā laimesta. Šogad balvās tika izmaksāti vairāk kā 2,2 miljardi eiro.

2 komentāri

TOP komentāri

 • EKO
  0

  EKO

  nekas tur nebus,vinji tadu naudu nekad nav redzejushi,tagad pashiem to neapzinoties,izteres atrak neka domaja,,,saks ar iepirktam krutam mashinam,sev un radiem un draugiem,patuses pa krogiem ,pashnjauks koksu un pec neilga laika bolis acis kur ta nauda palika!

  26.12.2015 22:50

 • Einars
  0

  Einars

  Sudi tadi ka tagat vinsh aizsutis naudu saviem chomiem un tie ari bus klat

  26.12.2015 15:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas