FOTO: sīrietis, kuru nogāza TV operatore, ir sācis laimīgu dzīvi Spānijā

2 komentāri

Sīriešu bēglis, kuru ar bērnu rokās paklupināja bēdīgi slavenā ungāru TV operatore, ir ieradies Spānijā, lai uzsāktu jaunu dzīvo šajā valstī.

Kā vēsta britu raidorganizācija BBC, Osama Abduls Moshens bija starp tiem cilvēkiem, kuri mēģināja šķērsot Serbijas-Ungārijas robežu, lai pēc tam dotos labākas dzīves meklējumos uz citām Eiropas Savienības valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bēglim kāju priekšā aizlika ungāru privātā TV kanāla operatore Petra Lāzlo. Video ar šo incidentu kļuva par plaši apspriestu tematu visā pasaulē un televīzijas žurnāliste pēcāk zaudēja savu darbu.

Šobrīd sīrietis ir ieradies Spānijā, kur sāks strādāt sporta skolā pie Madrides. Moshens uzskata, ka šajā valstī viņa un viņa dēla nākotne būs laba un jau paspējis satikt savu otru dēlu, kurš Eiropā ieradās ar laivu.

Osama Abdulu Moshenu sagaida Spānijā:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kritiķis
  +1

  Kritiķis

  Bezdarbs Spanija

  17.09.2015 20:02

 • Linda
  0

  Linda

  Taisni prasas ka salda sizeta beigas ,atskan singls-always coca-cola....:)

  17.09.2015 18:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas