FOTO: simtiem bēgļu ar kājām dodas no Ungārijas uz Austriju

0 komentāri

Simtiem Āfrikas bēgļu piektdien, 4. septembrī, pametuši Ungārijas galvaspilsētas dzelzceļa staciju, no kuras viņiem bija liegts ceļš uz Vāciju, un ar kājām devušies uz Austriju. 

Teju divas diennaktis migranti atteicās izkāpt no vilcieniem Budapeštas dzelzceļa stacijā, kas bijuši ceļā uz Austriju. Pagājušajā naktī simtiem bēgļu iesaistījās sadursmēs ar policiju, vairāki desmiti aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ungārijas iedzīvotāji pauž bažas, ka situācija tikai saasināsies, jo šobrīd valsts, kurā atrodas tūkstošiem bēgļu, ir bezizejas situācijā, un Eiropa nespēj vai negrib palīdzēt.

”Man ir kauns, ka cilvēkiem no Sīrijas, Afganistānas vai Irākas ir jāpiedzīvo šis. Man kā Eiropas Savienības pilsonim ir kauns par šo situāciju. Es ceru, ka Eiropa beidzot sāks kaut ko darīt, lai palīdzētu šiem cilvēkiem,” norādīja Budapeštas iedzīvotāja.

Paklausot Vācijas lūgumam, Ungārija neļauj migrantiem ar vilcieniem doties tālāk uz Vāciju, bet arī risinājumu kā tikt galā ar migrantu tūkstošiem, valsts neredz.

Skaties foto!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas