FOTO: pustukšas viesnīcas un pludmales – tāda ir Ēģiptes kūrortu ikdiena

1 komentārs

Pamatīgi iedragāta Ēģiptes tūrisma nozare. Aprēķināts, ka mēnesi pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas tūrisma nozare cietusi vairāk nekā 280 miljonu ASV dolāru lielus zaudējumus.

Pustukšas viesnīcas un pludmales – šāda ir Ēģiptes viesnīcnieku ikdiena pēc 31. oktobra notikumiem, kad Sīnāja pussalā avarēja Krievijas lidmašīna ar 224 cilvēkiem uz klāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopš traģēdijas lidojumi uz Ēģiptes populārākajiem atpūtas kūrortiem kļuvuši vairāk nekā uz pusi lētāki. Lai gan Ēģiptes amatpersonas ziņo, ka valstī tiek pievērsta pastiprināta uzmanība drošībai, vairāku valstu atpūtnieki Ēģipti izslēguši no iecienīto galamērķu saraksta.

Ēģiptei tūrisms ir viens no svarīgākajiem ienākumu avotiem un sasniedz 10% iekšzemes kopprodukta (IKP). Šajā nozarē strādā katrs astotais ēģiptietis.

Jau vēstīts, ka izmeklēšanā apstiprinājies, ka Krievijas lidmašīnas katastrofu virs Ēģiptes izraisījis bumbas sprādziens.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Protams
    0

    Protams

    Tas pagaidām.

    02.12.2015 09:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas