FOTO: protestējot pret valdību, Moldovā notiek lielākā masu demonstrācija kopš 1990. gadiem

0 komentāri

Desmitiem tūkstošu demonstrantu vakar Moldovas galvaspilsētas Kišiņevas galvenajā laukumā aicināja prezidentu Nikolaju Timofti atkāpties.

Sanākušie pieprasīja sarīkot parlamenta vēlēšanas un, lai jaunu valsts vadītāju turpmāk vēlētu visa tauta, nevis parlaments, kā tas ir tagad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc policijas aplēsēm – protesta akcijā piedalījušies 35 līdz 40 tūkstoši cilvēku, savukārt akcijas rīkotāji norāda, ka demonstrācijā piedalījies trīsreiz lielāks cilvēku skaits – 100 000. Šī tiek uzskatīta par plašāko protesta akciju Moldovā kopš deviņdesmito gadu sākuma.

Skaties foto:

Daudzi demonstranti pauda sašutumu arī par skandālu Moldovas banku sistēmā, kur bez pēdām pazudusi summa, kas ir līdzvērtīga vienam miljardam ASV dolāru.

“Ja pat nozagtais miljards tiks atdots, tas cilvēkus nenomierinās. Ir jānomaina varasiestādes, esošās ir jāatbrīvo no amatiem un ir jānoorganizē ārkārtas vēlēšanas,” citēts kāds protesta dalībnieks.

Daļa protestētāju arī mēģināja iebrukt Ģenerālprokuratūrā un sadursmēs ar policiju aizturēti vairāki cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas