FOTO: postošais mežu ugunsgrēks Kanādā draud kļūt par dārgāko dabas katastrofu tās vēsturē

0 komentāri

Mežu ugunsgrēks Albertas provincē Kanādā draud kļūt par pašu dārgāko dabas katastrofu valsts vēsturē.

Šobrīd ugunsgrēks aptvēris apmēram 2000 kvadrātkilometru platību jeb teritoriju, kas izmēru ziņā ir septiņas reizes lielāka nekā Latvijas galvaspilsēta Rīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meža ugunsgrēka dēļ evakuēti gandrīz 90 000 cilvēku, turklāt tā ceļā ir arī kāds naftas ieguves uzņēmums. Tas apdraud arī blakus esošo Saskačevanas provinci. Amatpersonas lēš, ka tikai spēcīgs lietus var ierobežot ugunsgrēka izplatību, pretējā gadījumā ugunsgrēks var turpināties mēnešiem ilgi.

Foto

Ar liesmām cīnās simtiem ugunsdzēsēju, kas izmanto arī 15 helikopterus un 14 ugunsdzēsības lidmašīnas. Tiek prognozēts, ka apdrošinātājiem ugunsgrēks izmaksās ap 9 miljardiem dolāru, padarot to par dārgāko dabas katastrofu Kanādas vēsturē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas