FOTO: Pirms un pēc gaismas izslēgšanas – Zemes stunda pasaulē

0 komentāri
FOTO: Pirms un pēc gaismas izslēgšanas – Zemes stunda pasaulē
Foto: LETA

Pasaulē daudzviet Zemes stunda jau ir sagaidīta, un daudzi cilvēki, izslēdzot gaismu, ir aktīvi iesaistījušies šajā akcijā, kuras mērķis ir pievērst uzmanību videi draudzīgākam dzīvesveidam.

Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju no valstīm un pilsētām, kur Zemes stunda jau ir notikusi un daudzviet ēkām tiešām tiek izslēgts apgaismojums.

Latvijā Zemes stunda sāksies no 20.30 līdz 21.30, kuru laikā, simboliski izslēdzot apgaismes objektus gan indivīdiem, gan organizācijām, ir iespēja paust aktīvu nostāju par videi draudzīgu dzīvesveidu.

Jaunākie dati liecina, ka Zemes stundā dalību apstiprinājušas 58 pašvaldības, tāpat visā Latvijā risināsies dažādi tematiski pasākumi, piemēram, vakari sveču gaismā, koncerti un pārgājieni. Zemes stundas sauklis šogad ir Maini klimata pārmaiņas.

Akcija Zemes stunda notiek cauri laika joslām. Samoa Neatkarīgā Valsts Klusā okeāna dienvidu daļas centrā būs pirmā valsts, kurā sāksies Zemes stunda svinības (pēc Latvijas laika 4.30 no rīta). Akcijas Zemes stunda aizsācēja Sidneja, Austrālijā gaismas dzēsīs šodien 5.30 no rīta.

Skaties fotogaleriju!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas