FOTO: plaši savvaļas ugunsgrēki Grieķijā; nopostītas dzīvojamās mājas un evakuēti simtiem cilvēku

0 komentāri

Sestdien Grieķijā Eiropas Savienības (ES) ārkārtas palīdzības mehānisma ietvaros ieradīsies Francijas lidmašīnas, lai palīdzētu vietējiem dienestiem cīnīties ar savvaļas ugunsgrēkiem Atēnu tuvumā un Peleponēsas pussalā.

Grieķijas ugunsdzēsēji piektdien cīnījās ar ugunsgrēkiem pie Atēnām, kurus veicina stiprais vējš un augstā temperatūra.

Dūmi pārklāja Atēnu nomales rajonus un vietējie telekanāli rādīja ainas, kā ugunsgrēkus vietējie iedzīvotāji cenšas apturēt ar ūdens spaiņiem.

Peleponēsas pussalā mežu ugunsgrēku dēļ evakuēti vismaz divi ciemi. Grieķijas ugunsdzēsības lidmašīna bijusi spiesta veikt ārkārtas nosēšanos, taču apkalpe nav cietusi.

Francijas Iekšlietu ministrija apstiprinājusi, ka sūta lidaparātus, atsaucoties Atēnu lūgumam. Sestdienas pēcpusdienā Grieķijā jāierodas arī divām Kanādas ugunsdzēsības lidmašīnām un novērošanas lidmašīnai ūdens nomešanas darbu koordinēšanai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas