FOTO: Nobela Miera prēmiju saņem Tunisijas Nacionālā dialoga kvartets

0 komentāri

Vakar vakarā svinīgās ceremonijās pasniegtas 2015. gada Nobela prēmijas. Atgādinām, ka šogad Miera prēmiju saņēma Tunisijas Nacionālā dialoga kvartets, kuram balva piešķirta par tā izšķirošo ieguldījumu plurālistiskas demokrātijas veidošanā pēc 2011. gada revolūcijas.

Balvu pasniegšanas ceremonijas notika Stokholmā un Oslo tieši 10. decembrī – prēmijas iedibinātāja Alfrēda Nobela nāves gadadienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svinīgais bankets Stokholmas rātsnamā, tiek uzskatīts par vienu no Zviedrijas gada smalkākajiem pasākumiem. Desmitiem viesmīļu, pavāru un šefpavāru tam gatavojušies veselu gadu.

Pasākumu apmeklēja arī Zviedrijas Karalis Kārlis Gustavs kopā ar Zviedrijas karalisko ģimeni. Pasniegtās Nobela balvas sastāv no zelta medaļas, diploma un naudas prēmijas astoņu miljonu Zviedrijas kronu apmērā, kas tiek sadalīta starp vienas kategorijas laureātiem.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas