FOTO: Nīderlandē uz dzīvojamajām ēkām uzgāzušies divi ceļamkrāni; ir cietušie

0 komentāri

Dramatisks incidents noticis Nīderlandē. Uz dzīvojamajām ēkām uzgāzušies divi tilta rekonstrukcijas darbos iesaistīti ceļamkrāni. Tie nodarījuši plašus postījumus un atstājuši ielas kā pēc sprādziena. 

Dramatiskajā aculiecinieka uzņemtajā video redzams, kā ceļamkrāni pārvieto lielu tilta konstrukcijas daļu, kad pēkšņi viens no celtņiem sasveras un uzgāžas ēkām, līdzi aizraujot arī otru ceļamkrānu.

Avārija notika nelielā Nīderlandes pilsētiņā Alfenā, kur savas mājvietas raduši vien aptuveni 100 cilvēku. Savā ceļā ceļamkrāni sadragāja četras dzīvojamās ēkas un divus kanāla malā esošos veikalus. Aculiecinieka uzņemtā video redzams, ka pēc avārijas ielas atgādina kara zonu – ir sadragātas vairākas automašīnas, un ielas krāj bieza putekļu kārta.

Sākotnēji tika ziņots, ka cietuši 20 cilvēki, taču vēlāk izrādījās, ka šis skaits ir krietni mazāks. No gruvešiem glābēji atraka vienu ievainoto. Viņš bija guvis vieglas traumas un tika nogādāts slimnīcā. Vēlāk noskaidrojās, ka sākotnējais skaits – 20 – tika minēts, ņemot vērā, cik aptuveni iedzīvotāju dzīvo mājās, uz kurām uzgāzās ceļamkrāni.

Tilts, kas stiepjas pāri vecajai Reinai, tika renovēts, ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, ka tā metāla struktūras savu laiku ir jau nokalpojušas. Renovācija sākās pavasarī, un bija plānots to veikt visu vasaru. Kas tieši izraisīja ceļamkrānu nogāšanos, pagaidām nav skaidrs.

Par notikušo ir ierosināta izmeklēšana. Aizdomās tiek turēti trīs cilvēki, kuri paši pieteicās policijā. Kas viņi ir, un kāda ir viņu loma notikušajā – gan minēts netiek.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas