FOTO: netālu no nacistu ”zelta vilciena” iespējamās atrāšanās vietas uzieti pazemes tuneļi

0 komentāri

Polijā netālu no Otrā pasaules kara laika nacistu “zelta vilciena” iespējamās atrašanās vietas uzieti pazemes tuneļi un plašs pazemes komplekss. Šodien tos apmeklēs eksperti.

Atrastie pazemes tuneļi atrodas Polijas dienvidrietumos. Turpat netālu atklāta vieta, kurā varētu būt paslēpts leģendām apvītais vilciens, kuru savulaik pametuši nacistiskās Vācijas spēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tuneļus atraduši tie paši Polijas ”dārgumu meklētāji”, kuri pagājušajā mēnesī paziņoja par leģendārā vilciena atrašanu. Vīrieši norāda, ka atklājums esot balstīts uz gadiem ilgu izpēti.

Gan vilciena atradēji, gan Polijas amatpersonas uzskata, ka tagad atrastajā vilcienā, visdrīzāk, atrodas militārais aprīkojums, taču nav izslēgts, ka bruņuvilcienā mēģināts izvest nacistu salaupītās dārglietas un mākslas darbus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas