FOTO: Merkeles un Putina grimases tikšanās laikā Maskavā

0 komentāri

Saistībā ar nacisma sagrāves 70 gadadienu Vācijas kanclere Angela Merkele viesojās Maskavā, kur tikās ar Krievijas līderi Vladimiru Putinu.

Kopīgajā preses konferencē, kurā piedalījās abu valstu vadītāji un tika paziņoti strikti viedokļi, neiztika arī bez saspringtām grimasēm un apvaldītiem žestiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties fotogaleriju!

Piemēram, Krievijas prezidents Vladimirs Putins svētdien ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli kopīgā preses konferencē paziņoja, ka Molotova-Ribentropa paktam bija jēga attiecībā uz PSRS drošību.

Tikmēr Angela Merkele, svētdien Maskavas preses konferencē izsakoties par Molotova-Ribentropa paktu, norādīja, ka tas tika ”noslēgts uz prettiesiska pamata”.

Tāpat Vācijas kanclere A. Merkele pēc tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu atzina, ka Ukrainā joprojām nav ieviesta īsta ugunspārtraukšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas