FOTO: Maskavā un citviet piemin PSRS diktatora Staļina 63. nāves gadadienu

0 komentāri
FOTO: Maskavā un citviet piemin PSRS diktatora Staļina 63. nāves gadadienu
FOTO: LETA

Pār spīti miljoniem nevainīgu cilvēku aizsūtīšanai nāvē, pasaulē joprojām ir valstis, kur 5.martā tiek atzīmēta PSRS diktatora Josifa Staļina 63 nāves gadadiena.

Arī Maskavā pie Staļina atdusas vieta, šodien pulcējās vairāki tūkstoši komunistu.

Pie Kremļa bija redzama gan padomju laika simbolika, gan Staļina plakāti. Pieminēt pirms 63 gadiem mirušo diktatoru un nolikt ziedus pie viņa kapa Sarkanajā laukumā bija ieradušies kā veci tā jauni komunisti un Krievijas impēriskās varenības slavinātāji.

Komunistiskās partijas aktīvisti arī slavēja Staļina panākumus, veidojot Padomju Savienības militāro varenību un autoritāti pasaulē un pauda cerību, ka ko līdzīgu izdosies sasniegt arī pašreizējam Kremļa saimniekam. Politiskie

komentētāji norāda, ka Staļina kults Kremļa militārās propagandas rezultātā turpina sasniegt arvien jaunus līmeņus. Nesen visu pasaule pāršalca ziņa par Staļina muzeja izveidi Tveras apgabalā.

Tikmēr Putins uz notiekošo noraugās ar piekrītošu klusēšanu par spīti tam, ka Staļina noziegumos skaitliski visvairāk cietuši tieši Krievijas pamatiedzīvotāji.

Foto

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas