FOTO: Maskavā un citviet piemin PSRS diktatora Staļina 63. nāves gadadienu

0 komentāri

Pār spīti miljoniem nevainīgu cilvēku aizsūtīšanai nāvē, pasaulē joprojām ir valstis, kur 5.martā tiek atzīmēta PSRS diktatora Josifa Staļina 63 nāves gadadiena.

Arī Maskavā pie Staļina atdusas vieta, šodien pulcējās vairāki tūkstoši komunistu.

Pie Kremļa bija redzama gan padomju laika simbolika, gan Staļina plakāti. Pieminēt pirms 63 gadiem mirušo diktatoru un nolikt ziedus pie viņa kapa Sarkanajā laukumā bija ieradušies kā veci tā jauni komunisti un Krievijas impēriskās varenības slavinātāji.

Komunistiskās partijas aktīvisti arī slavēja Staļina panākumus, veidojot Padomju Savienības militāro varenību un autoritāti pasaulē un pauda cerību, ka ko līdzīgu izdosies sasniegt arī pašreizējam Kremļa saimniekam. Politiskie

komentētāji norāda, ka Staļina kults Kremļa militārās propagandas rezultātā turpina sasniegt arvien jaunus līmeņus. Nesen visu pasaule pāršalca ziņa par Staļina muzeja izveidi Tveras apgabalā.

Tikmēr Putins uz notiekošo noraugās ar piekrītošu klusēšanu par spīti tam, ka Staļina noziegumos skaitliski visvairāk cietuši tieši Krievijas pamatiedzīvotāji.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas