FOTO: Maskavā ar akmeņiem nomētā Turcijas vēstniecību

6 komentāri

Sekojot incidentam pie Sīrijas-Turcijas robežas, kur Turcijas spēki notriekuši Krievijai piederošu militāru lidmašīnu, Maskavā pie Turcijas vēstniecības sākušās nekārtības – cilvēki, paužot savu nostāju, Turcijas vēstniecību sākuši apmētāt ar akmeņiem, vēsta Krievijas mediji.

Krievijas medijs RBC ziņo, ka Maskavas policija nekārtību cēlājus neaiztur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Protestētāji Turcijas vēstniecību ne vien apmētājuši ar akmeņiem un olām. Kopumā pie vēstniecības pulcējušies aptuveni pieci simti cilvēku.

Jau ziņojām, ka Turcija otrdien, 24. novembrī, notrieca Krievijas militāro lidmašīnu, kas saskaņā ar Turcijas un NATO pausto bija ielidojusi Turcijas gaisa telpā.

Kamēr Rietumvalstis ziņo, ka lidmašīna tika notriekta, jo tā lidojusi Turcijas teritorijā, Maskava apgalvo pretējo – lidmašīna atradusies Sīrijas teritorijā.

Foto!

Video!

Skaties foto – tiek notriekta Krievijas lidmašīna:

6 komentāri

TOP komentāri

 • hallo
  +2

  hallo

  Cik zinu, tad arī krievijā jau ir POLICIJA ne MILICIJA

  25.11.2015 15:03

 • Likumsakarīgi
  +1

  Likumsakarīgi

  Turki paši vainīgi, nebija ko glābt teroristus! Ja būtu otrādi, melnie galvu griezēji jau sen būtu ielauzušies vēstniecībā un nogriezuši visiem galvas, tas nu ir fakts!

  26.11.2015 11:43

 • Humānists
  0

  Humānists

  Patiesības labad tomēr jāpiebilst, ka Antakja ir diezgan liela pilsētā ar aptuveni 145 tūkstošiem iedzīvotāji, plus vēl bēgļi un teroristi. Šajā pilsētā bāzējas džihādisti, kuri ar Turcijas atbalstu tiek pārsviesti pāri robežai, lai tie karotu Sīrijā un terorizētu Latākijas kalnos dzīvojošos alavītu iedzīvotājus. Tādēļ Krievijas lidmašīnas lido ļoti tuvu Turcijas robežai, jo pāri tai visu laiku plūst bruņoti kaujinieki.

  25.11.2015 20:30

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas