FOTO: Lukašenko uzvaru prezidenta vēlēšanās aizēno protesti par vārda brīvību

0 komentāri

Vairāki tūkstoši protestētāju pauda neuzticību ilggadējam prezidentam Aleksandram Lukašenko un aicināja varas iestādes grozīt likumus, kas, kā viņi uzskata, ierobežo vārda brīvību.

Protesta dalībnieki pauda nostāju, ka nav jēgas atdot balsi par kādu no kandidātiem, jo Lukašeno uzvara jau sen ir zināma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mums nav vēlēšanas. Tāpēc, ka tie, kuri kandidēja uz prezidenta amatu nesavāca pat vajadzīgos parakstus. Tā ir tikai formalitāte. Es šajā farsā nepiedalos un mana ģimene arī ne,” teic protestētājs Vladimirs.

Pēdējā laikā Lukašenko ir centies spodrināt savu tēlu Rietumvalstu acīs, publiski kritizējot Krimas aneksiju un rīkojot Ukrainas miera sarunas, tomēr liela daļa Baltkrievijas iedzīvotāju viņu kritizē norādot, ka valstī nepastāv vārda brīvība un demokrātijas.

Skaties foto:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas