FOTO: Londonā atvadās no asiņainā Tunisijas terorakta upuriem

0 komentāri

Lielbritānijā nogādātas visas asiņainā Tunisijas terorakta upuru mirstīgas atliekas. Šobrīd oficiāli apstiprināts, ka 29 no 38 mirušajiem ir Lielbritānijas valsts piederīgie. Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notikusi atvadīšanās ceremonija, kurā piedalījās arī augsta ranga amatpersonas. 

Nogalināto vidū ir arī divi vācieši, trīs īri, viens Beļģijas un viens Portugāles tūrists. Jau ziņots, ka 23 gadus vecs students Sefeidīns Rezgui Tunisijas kūrortā Susē nogalināja 38 tūristus.

Atbildību par asinspirti uzņēmies teroristu grupējums Islāma valsts. Teroristu uzbrukums ir smags trieciens Tunisijas tūrisma industrijai, jo nozarē strādā gandrīz 400 tūkstoši iedzīvotāju. Teju nedēļu pēc asiņainā uzbrukuma tūristi joprojām steidz pamest Tunisiju.

Bailēs par atkārtotu teroristu uzbrukumu, Lielbritānijas amatpersonas aicina savus pilsoņus nekavējoties pamest Tunisiju.

Lielbritānijas Ārlietu ministrija aprēķinājusi, ka šobrīd Tunisijā atrodas aptuveni trīs tūkstoši britu. Ministrija akcentē, ka, neņemot vērā to, ka Tunisijas varas iestādes pēdējo nedēļu laikā ieviesušas pastiprinātus drošības pasākumus, tie nav pietiekami, lai ārvalstu tūristi Tunisijā varētu justies droši.

Amatpersonas arī aicinājušas tūroperatorus norīkot papildu reisus atpakaļ uz Lielbritāniju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas