FOTO: Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis

0 komentāri

Lielbritāniju pārņēmis iepirkšanās drudzis, kur sācies pēc svētku atlaižu laiks. Cerībā izdevīgi iepirkties, veikalus apmeklē miljoniem cilvēku. Tiek lēsts, ka viņi iztērēs krietni vairāk par trīs miljardiem mārciņu, pārspējot pagājušā gada pārdošanas apjomus.

Oksfordstrīta ir viena no Londonas centrālajām iepirkšanās vietām. Cilvēku pilna tā bija jau no paša rīta. Lai apsteigtu rindas, jāceļas agri. Sajūsmā par Otro Ziemassvētku atlaidēm ir gan vietējie, gan ārzemnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izdevīgo atlaižu dēļ, daudziem Ziemassvētku galvenā iepirkšanās ir tieši pēc svētku laikā. Tomēr ne visi dalās priekā. Citiem šī diena ir nesusi vilšanos.

Tirgotājiem šogad ir īpaši labs pļaujas laiks. Saskaņā ar prognozēm, iepirkšanās drudzim pēc Ziemassvētku atlaižu laikā visā Lielbritānijā būs ļāvušies 22 miljoni cilvēku, kuri būs iztērējuši 3,74 miljardus mārciņu. Tas ir par sešiem procentiem vairāk, salīdzinot ar pagājušo gadu.

Lielā mērā tas ir pateicoties ārzemniekiem, jo īpaši tūristiem no Ķīnas, Tuvajiem Austrumiem un ASV, kuri tērē četras līdz piecas reizes vairāk kā briti.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas